Bastas Squad Forum :: Forum Zakręconych Mikrobiologów
Forum Bastas Squad Forum Strona Główna
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy    GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja

LABORANT W DZIALE KONTROLI JAKOŚCI

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bastas Squad Forum Strona Główna -> Oferty pracy
Autor Wiadomość
Karolina.Rudnicka
hiper-aktywny forumowicz

Dołączył: 20 Lip 2007
Posty: 152
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 1 raz
Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: Tromso

PostWysłany: Wto 11:10, 20 Lis 2007
Opis stanowiska:
- prowadzenie bieżących badań opakowań i materiałów używanych w produkcji,
- archiwizowanie i obsługa archiwum w zakresie wyrobów gotowych i opakowań,
- kontrola jakości bieżącej produkcji,
- pobieranie próbek do badań,
- bieżace prace w laboratoriach działu.

Wymagania:
- 2-letnie doświadczenie laboratoryjne (najlepiej w branży kosmetycznej),
- znajomość MS Office (Word, Excel),
- wykształcenie średnie (najlepiej technik chemik),
- prawo jazdy.

Oferujemy:
- stałą pracę w systemie dwuzmianowym,
- przyjazną atmosferę pracy.

Forma kontaktu:
CV oraz list motywacyjny prosimy składać:
-mailem na adres: [link widoczny dla zalogowanych]
-listownie na adres: Renata Prosińska Dax Cosmetics Sp. z o.o., ul.Spacerowa 18, 05-462 Wiązowna,
Do aplikacji prosimy dołączyć oświadczenie:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz.833)"

Rodzaj pracy:
Praca stała

Dane teleadresowe:
DAX COSMETICS Sp. z o.o.
Renata Prosińska
ul. Duchnów, ul.Spacerowa 18
05-462 Wiązowna
Polska

tel: 0-22/779-05-41, fax:0-22/779-05-01
[link widoczny dla zalogowanych]
email: [link widoczny dla zalogowanych]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Bastas Squad Forum Strona Główna -> Oferty pracy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Skocz do:
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach